Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním

Ahoj lidi! Každý si všiml, že jsem hodně zhubla a lidi mě začali bombardovat otázkami. Snažila jsem se co nejlépe odpovědět každému a odepsat všem, ale nešlo to - s tolika zprávami bych musela žít online. Takže jsem se rozhodla napsat tento příspěvek a odpovědět na otázku: "Jak se vám podařilo zhubnout 40 kg?" (To neznamená, že mi nemůžete psát, nebo se na něco zeptat, jen mi to zjednoduší život).Nikdy jsem nebyla hubená, ale všimla jsem si, že pořád přibírám. Tři hrozné pneumatiky se mi objevily na břiše, vypadala jsem v plavkách jako buldok, a moje boky, nohy a zadek byly stále větší a větší! Rozhodla jsem se být fit a zdravá všemi prostředky, takže jsem přestala jíst mastná a smažená jídla a přestala jíst vydatná jídla pozdě večer. Ráno jsem běhala a večer chodila do posilovny, ale místo hubnutí jsem stále tloustla! Po měsíci moje váhadosáhla 96 kilogramů. Pořád jsem zpřísňovala stravovací režim, nejedla jsem maso, pečivo, hranolky a sladkosti. Přestala jsem jíst ovoce a zeleninu a nepila jsem nic jiného než vodu. Koupila jsem si příšerně drahé čaje a prášky na hubnutí, ale nic nefungovalo. Na chvíli ztracené kilogramy se vracely do mého vyčerpaného těla.Po hromadách diet, prášků a hodin v posilovně a tisících korun za osobního trenéra jsem to vzdala úplně. Jednou jsem narazila na článek o bobulích goji a rozhodla se to zkusit. I když jsem slyšela, že díky bobulím goji zhubly Demi Moore, Katy Perry, J-Lo a mnoho dalších celebrit, byla jsem skeptická. Ale zkusila jsem už všechno a neměla jsem co ztratit! Kromě toho, přečetla jsem si recenze a ty byly opravdu působivé!Tak, to mě přesvědčilo! Šla jsem na jejich stránky, pro jistotu všechno dvakrát zkontrolovala a objednala bobule. Dorazily během pár týdnů. Přečetla jsem si návod a začala je jíst denně, k snídani a k obědu.

Otoky byl pryč a moje pleť byla mnohem lepší! Boky a břicho se zmenšily - a moje nálada se výrazně zlepšila! Začal jsem se těšit, že bych mohla být opět krásná i bez diety či cvičení! Tak jsem pokračovala a jedla všechno, co jsem chtěla! Byla jsem příliš nemocná a unavená z hladovění a přepracování. Byla jsem i více fit a tak jsem začala chodit po schodech namísto výtahu. Co se zdálo být jako tvrdý trénink, stalo se potěšením! Nemohla jsem uvěřit, že se to stalo jen proto, že jsem jedla goji bobule! Když jsem to zvládla já, tak to zvládne každý!Teď doporučuji bobule goji svým přátelům a kolegům. Důležité: objednávejte od oficiálního výrobce, jinak riskujete padělek. Jsem spokojená s mými výsledky, a věřím, že budete spokojeni taky! Zapomeňte na stereotypy: nepotřebujete žádné diety a cvičení, abyste měli pěknou postavu!

Zde jsou odpovědi na otázky, které mi prostřednictvím sociálních sítí každý den chodí:

Máte nějaké strie?
Ne, bobule goji nezanechávají žádné strie, protože obsahují kyselinu chlorogenovou.
Co bych měl jíst? Jaký dietní plán mám dodržovat?
Jak jsem již řekla, jsem proti všem těm dietám - a hlavně je nebudete potřebovat, pokud budete jíst bobule goji pravidelně.
Je pravda, že byste neměli jíst po osmnácté hodině, pokud chcete zhubnout?

To je mýtus! Měli byste jíst, kdykoli budete cítit hlad! Samozřejmě, je to lepší pro vaše zdraví a metabolismus, pokud budete jíst 4-5 krát denně, ale ne příliš mnoho!Popular Today
Med a zdraví – sladidlo i jako prostředek k léčení
Read more
Smoothie recepty na hubnutí
Read more
Marie Vimmerová našla způsob, jak zhubnout a chce pomoci i ostatním
Read more
Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním
Read more
Smoothie recepty na hubnutí
Read more
Díky těmto drinkům zhubnete!
Read more
10 tipů jak zhubnout stehna a zadek
Read more
Udělejte si doma krém pro každou pleť: Bez chemie a konzervantů!
Read more

Never Miss A Post!