Jak udělat nos menší vizuálně s make-up

Dnes se budeme učit vizuálně snižují nos make-up a naučit se přizpůsobit tvaru trojúhelníku nosu.

Když přijde na ženské tváře, "nedokonalé nosu", jsou často předmětem frustrace mnoha dívek. Vzhledem k tomu, nos je centrem naší tváři a těžko ignorovat. Plastická chirurgie je velmi bolestivé a nákladné operace, ale není to jediná cesta ven. Ukážeme vám, jak učinit nos menší s make-up. Vytvořit iluzi malé ostrý nos, můžete použít techniku konturovacího je levnější a bezbolestná alternativa k operaci. Váš obličej bude více atraktivní a přiměřené.

Podstatou této metody je, že použití 2 navíc prášek odstín nebo tón (jeden lehčí a jeden tmavší než je vaše barva pleti), můžete si vytvořit svůj vlastní světlo a stín na nose, který mění svůj tvar vizuálně.

Методы коррекции и как лучше использовать косметику, мы писали в предыдущей статье.

Если вы делаете вечерний макияж с порошком контурной или румяна, и обратить внимание на нос, даже если вы не удовлетворены формой. заложенность скопировать ниже диаграмма будет острый нос и лицо более рельефными. Та же система подходит для широкой коррекции носа.

Jak omezit velký nos:


Strávit dvě svislé čáry po stranách nosu tmavší odstín prášku. Vycházet z vnitřní strany do konce. Linka by měla být stejná, a přechodový můstek mezi špičkou nosu a nosních dírek. Je lepší použít malý zužující se kartáč. 2. Poté opatrně smíchány čáry po stranách nosu, přičemž hranice jsou měkké a diskrétní.

Ve středu nosu, místo zvýrazněna světlejší odstín prášku, tón, odstín nebo zvýrazňovače. Šířka čar musí být to, co chcete, by se mohlo zdát nos. Koneckonců, tato oblast je zvýrazněna bude přitahovat oči.

Použijte prášek kartáč vertikální pohyby oslňující mixu, který by měl být její hranice nebyly zcela jasné.

Použití této techniky, můžete nastavit různé tvaru nosu, změna místa vykreslení kontury a zvýraznění.

Jak nastavit plochý nos:


Pro taková plochá forma se vyznačuje tím, nos, na špičku nosu a plné masité křídla. Účelem korekce - dát větší jasnost nos a pokrývají široký nos křídla. K tomu jsme odstín boční a špička nosu v rámci režimu. Poté naneste zvýraznění středu nosu.

Jak nastavit nos ve tvaru trojúhelníku:


To je vlastně v podobě úzkého nosu a širokými nozdrami. Naším cílem je, aby vizuálně sjednotit nahoře a dole. K tomu budeme zabývat nos a křídla na obou stranách nosu způsobit oslnění, které ji opticky rozšířit.

Popular Today
Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním
Read more
Nejchutnější nápoje pro hubnutí
Read more
Dieta se zdravými koktejly
Read more
Co platí na křečové žíly?
Read more
Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním
Read more
Odstranění vrásek na čele - domácí recepty
Read more
8 zdravých nápojů kromě vody se kterými lze hubnout
Read more
Marie Vimmerová našla způsob, jak zhubnout a chce pomoci i ostatním
Read more

Never Miss A Post!