Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním

Ahoj lidi! Každý si všiml, že jsem hodně zhubla a lidi mě začali bombardovat otázkami. Snažila jsem se co nejlépe odpovědět každému a odepsat všem, ale nešlo to - s tolika zprávami bych musela žít online. Takže jsem se rozhodla napsat tento příspěvek a odpovědět na otázku: "Jak se vám podařilo zhubnout 40 kg?" (To neznamená, že mi nemůžete psát, nebo se na něco zeptat, jen mi to zjednoduší život).Nikdy jsem nebyla hubená, ale všimla jsem si, že pořád přibírám. Tři hrozné pneumatiky se mi objevily na břiše, vypadala jsem v plavkách jako buldok, a moje boky, nohy a zadek byly stále větší a větší! Rozhodla jsem se být fit a zdravá všemi prostředky, takže jsem přestala jíst mastná a smažená jídla a přestala jíst vydatná jídla pozdě večer. Ráno jsem běhala a večer chodila do posilovny, ale místo hubnutí jsem stále tloustla! Po měsíci moje váha dosáhla 96 kilogramů. Pořád jsem zpřísňovala stravovací režim, nejedla jsem maso, pečivo, hranolky a sladkosti. Přestala jsem jíst ovoce a zeleninu a nepila jsem nic jiného než vodu. Koupila jsem si příšerně drahé čaje a prášky na hubnutí, ale nic nefungovalo. Na chvíli ztracené kilogramy se vracely do mého vyčerpaného těla.Žádné dieta ani pilulky Vám nepomohou, jen utratíte peníze zbytečně!
Posilování je hodně těžké a trvá příliš dlouho, než uvidíte výsledky. Tak co s tím?


Po hromadách diet, prášků a hodin v posilovně a tisících korun za osobního trenéra jsem to vzdala úplně. Jednou jsem narazila na článek o zelené kávě a rozhodla se zkusit to. I když jsem slyšela, že díky zelené kávě zhubly Demi Moore, Katy Perry, J-Lo a mnoho dalších celebrit, byla jsem skeptická. Ale zkusila jsem už všechno a neměla jsem co ztratit! Kromě toho, přečetla jsem si recenze a ty byly opravdu působivé!

Tak, to mě přesvědčilo! Šla jsem na jejich stránky, pro jistotu všechno dvakrát zkontrolovala a objednala kávu. Dorazila během pár týdnů. Přečetla jsem si návod a začala pít dva šálky denně, k snídani a k obědu.

Otoky byl pryč a moje pleť byla mnohem lepší! Boky a břicho se zmenšily - a moje nálada se výrazně zlepšila! Začal jsem se těšit, že bych mohla být opět krásná i bez diety či cvičení! Tak jsem pokračovala a jedla všechno, co jsem chtěla! Byla jsem příliš nemocná a unavená z hladovění a přepracování. Byla jsem i více fit a tak jsem začala chodit po schodech namísto výtahu. Co se zdálo být jako tvrdý trénink, stalo se potěšením! Nemohla jsem uvěřit, že se to stalo jen proto, že jsem pila kávu! Když jsem to zvládla já, tak to zvládne každý!Teď doporučuji zelenou kávu svým přátelům a kolegům. Důležité: objednávejte od oficiálního výrobce, jinak riskujete padělek. Jsem spokojená s mými výsledky, a věřím, že budete spokojeni taky! Zapomeňte na stereotypy: nepotřebujete žádné diety a cvičení, aby mít pěknou postavu!

Zde jsou odpovědi na otázky, které mi prostřednictvím sociálních sítí každý den chodí:

Máte nějaké strie?
Ne, zelená káva nezanechává žádné strie, protože nepražená kávová zrna obsahují kyselinu chlorogenovou.
o se stalo na kůži? Podařilo se jí stáhnout zpátky?
Ano! Ani moji přátelé, kteří zkusili zelenou kávu, nemají žádné problémy se strií či celulitidou!
Co bych měl jíst? Jaký dietní plán mám dodržovat?
Jak jsem již řekla, jsem proti všem těm dietám - a hlavně je nebudete potřebovat, pokud budete pít zelenou kávu pravidelně.
Je pravda, že byste neměli jíst po osmnácté hodině, pokud chcete zhubnout?
To je mýtus! Měli byste jíst, kdykoli budete cítit hlad! Samozřejmě, je to lepší pro vaše zdraví a metabolismus, pokud budete jíst 4-5 krát denně, ale ne příliš mnoho!


Popular Today
10 METOD, KTERÉ OMLADÍ PLEŤ
Read more
Použití žvýkaček v medicíně - novou éru žvýkačky?
Read more
Marie Kazdová našla cestu ke snížení váhy a chce pomoci ostatním
Read more
Díky těmto drinkům zhubnete!
Read more
Káva při hubnutí škodí nebo pomáhá?
Read more
Nejchutnější nápoje pro hubnutí
Read more
Co dělat proti křečovým žilám
Read more
Jak správně hubnout: dietní nápoje pro rychlé hubnutí
Read more

Never Miss A Post!